Muzeum Powstań Śląskich

25 czerwca 2015 r. Burmistrz Miasta Radzionków Gabriel Tobor oraz Prezydent Świętochłowic Dawid Kostempski podpisali porozumienie dotyczące współpracy pomiędzy Centrum Dokumentacji Deportacji Górnoślązaków do ZSRR w 1945 roku w Radzionkowie oraz Muzeum Powstań Śląskich w Świętochłowicach. Dzięki porozumieniu placówek możliwe stało się pełniejsze przekazywanie wiedzy dotyczącej historii naszego regionu.

Na mocy porozumienia podpisanego 25 listopada 2015 r. przez Justynę Konik dyrektor Centrum DokumentacjDeportacji Górnoślązaków do ZSRR w 1945 roku oraz Halinę Biedę dyrektor Muzeum Powstań Śląskich w Świętochłowicach do 31 grudnia 2017 r. w obu placówkach obowiązuje porgram rabatowy.

Program rabatowy

 1. Program kierowany jest do klientów placówek: Muzeum Powstań Śląskich w Świętochłowicach i Centrum Dokumentacji Deportacji Górnoślązaków do ZSRR w 1945 roku w Radzionkowie.

 2. Program rabatowy polega na udzieleniu uczestnikowi upustu cenowego na bilet wstępu do placówek wymienionych w pkt. 1.

 3. Zakup biletu normalnego w jednej placówce upoważnia do zakupu biletu ulgowego w drugiej.

 4. Niezbędnym warunkiem upustu jest okazanie w kasie biletowej biletu oraz paragonu fiskalnego nabytego w uprzednio odwiedzanej placówce.

 5. Bilet wstępu będący podstawą do udzielenia upustu musi zostać zakupiony i wykorzystany w okresie obowiązywania programu rabatowego.

 6. Upust udzielany jest jednorazowo i może być wykorzystany tylko podczas jednej transakcji, tj. jeden bilet wstępu jest równoznaczny jednemu upustowi cenowemu.

 7. Na dowód skorzystania z upustu placówka udzielająca rabatu oznacza
  na bilecie oraz paragonie fiskalnym, będącym podstawą udzielenia zniżki, fakt skorzystania z upustu - ostempluje ww. dokumenty własną pieczęcią.

 8. Upust obejmuje tylko kategorie biletu normalnego, obowiązującego w obu placówkach.

 9. Upust nie łączy się z innymi promocjami i rabatami. Nie dotyczy także biletów wstępu na wydarzenia specjalne organizowane przez organizatorów programu rabatowego.

 10. Program rabatowy obowiązuje od 01 grudnia 2015 roku do 31 grudnia 2017 roku.

Partnerzy

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach RPO WSL 2007-2013.

Regionalny Program Operacyjny Województwa Śląskiego - realna odpowiedź na realne potrzeby.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij