Warunki zwiedzania

1. Zwiedzanie stałej wystawy możliwe jest wyłącznie po dokonaniu rezerwacji z minimum jednodniowym wyprzedzeniem. Wejście można rezerwować telefonicznie lub mailowo w dniach poniedziałek-piatek od 9.00 do 15.30.

2. Zwiedzanie rozpoczyna się o pełnej godzinie. W okresie stanu epidemiologicznego dla publiczność dostępna jest wyłącznie krótsza trasa zwiedzania, trwająca max. 35 minut.

3. Jednorazowo na wystawie może przebywać max. 6 osoby. Wyjątek stanowią zwiedzający deklarujący, iż tworzą wspólne gospodarstwo domowe.

4. Po zakończeniu zwiedzania pomieszczenia wystawowe będą wentylowane przeprowadzona będzie także dezynfekcja klamek, włączników świtał, ekranów, toalet itp.

5. Zwiedzanie wystawy odbywa się bez udziału przewodnika.

6. Z trasy zwiedzania wyłączone są stanowiska interaktywne (infokioski), uruchamiane dotykiem.

7. Zwiedzanie ma charakter indywidualny, brak możliwości zwiedzania grupowego, prowadzenia lekcji muzealnych i innych aktywności zbiorowych.

8. Osoby przebywające na terenie CDDG bezwzględnie zobowiązane są do zakrywania nosa i ust.

9. Przed wejściem obowiązkowo należy skorzystać z płynu dezynfekującego, znajdującego się przy drzwiach.

10. Bezwzględnie należy zachowywać odległość min. 1,5 m pomiędzy osobami przebywającymi w CDDG.

11. Wszelkie sprawy formalne – np. wypisanie dokumentu  −odbywać się będą przy stoliku wystawionym przy wejściu do placówki. Interesant zobowiązany jest do używania własnego długopisu.

12. Klient podchodzący do stanowiska kasowego zatrzymuje się przed wyznaczoną linią.

13. Pracownik  ma prawo odmowy obsłużenia klienta jeżeli ten nie zastosuje się do przyjętego reżimu sanitarnego.

14. Do odwołania obowiązuje brak możliwości korzystania z szatni.

 

Partnerzy

Zadanie pn. „Zakup gablot i systemów wystawienniczych w celu wzbogacenia oferty Centrum Kultury "Karolinka" w Radzionkowie” dofinansowane jest ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij