Nagrody

Obiekty zaprzyjaźniony INDUSTRIADY 2024 


Nagroda "Marka-Śląskie" przyznana w 2020 r. w kategorii Dziedzictwo kulturowe regionu.  Konkurs organizowany jest przez Regionalną Izbę Przemysłowo-Handlową w Gliwicach oraz Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego.

Wyróżnienie w konkursie „Marka-Śląskie” w kategorii Dziedzictwo kulturowe regionu, organizowanym przez Regionalną Izbę Przemysłowo-Handlową w Gliwicach oraz Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego.


Nagroda Marszałka Województwa Śląskiego w konkursie Najlepsza Przestrzeń Publiczna 2015 roku. Nagrodę przyznano w kategorii „Zrewitalizowany obiekt użyteczności publicznej”.


Otwarcie Centrum Dokumentacji Deportacji Górnoślązaków do ZSRR w 1945 roku w Radzionkowie - finalista konkursu „Wydarzenie Historyczne Roku 2015” organizowanego przez Muzeum Historii Polski.

Partnerzy

Zadanie pn. „Zakup gablot i systemów wystawienniczych w celu wzbogacenia oferty Centrum Kultury "Karolinka" w Radzionkowie” dofinansowane jest ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij