Wręczenie nagród laureatom V edycji projektu

"W poszukiwaniu świadka historii" 

Dziś poznaliśmy zwycięzców V edycji projektu "W poszukiwaniu świadka historii". Cieszymy się, że w tym roku udało nam się spotkać w takim gronie. Dziękujemy laureatom i świadkom historii za przybycie. Gratulujemy młodym odkrywcom historii osiągnięć i życzymy zapału do dalszej pracy.


Dziękujemy także wszystkim partnerom za współpracę i pomoc w organizacji całego projektu Miastu Radzionków, Liceum Ogólnokształcącemu im. Powstańców Śląskich w Radzionkowie, Związkowi Emerytów, Kuratorium Oświaty w Katowicach, TVP3 Katowice.
Projekt realizowany był w ramach programu "Patriotyzm Jutra", finansowanego ze środków Muzeum Historii Polski w Warszawie.

Nagrania laureatów sa już dostępne na naszym kanale na YouTubie. 

dodane: 13.12.2021, 11:23, aktualizacja: 13.12.2021, 11:29 / autor: Małgorzata Laburda

Partnerzy

Zadanie pn. „Zakup gablot i systemów wystawienniczych w celu wzbogacenia oferty Centrum Kultury "Karolinka" w Radzionkowie” dofinansowane jest ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij