V edycja projektu "W poszukiwaniu świadka historii"

Wakacje w pełni i pewnie jeszcze nikt nie myśli o nowym roku szkolnym, a w CCDG trwają przygotowania do kolejnej edycji projektu „W poszukiwaniu świadka historii”. W tym roku przedmiotem zainteresowania młodych odkrywców historii chcemy uczynić opowieści seniorów, dotyczące różnych ciekawych zdarzeń z ich miejscowości.

Bardzo cieszymy się, że projekt popiera tak wiele instytucji. Przede wszystkim nie można organizować takiego przedsięwzięcia bez wsparcia świadków historii, których w naszych działaniach od dwóch lat reprezentuje Polski Związek Emerytów, Rencistów i Inwalidów.

Warto także podkreślić, że projekt organizowany jest pod honorowym patronatem Śląskiego Kuratora Oświaty oraz finansowany z grantu przyznanego przez Muzeum Historii Polski w Warszawie.  

Nabór już od 1 września, wszystkie szczegóły, regulamin oraz harmonogram w zakładce EDUKACJA

dodane: 03.08.2021, 10:49, aktualizacja: 10.08.2021, 14:21 / autor: Małgorzata Laburda

Partnerzy

Zadanie pn. „Zakup gablot i systemów wystawienniczych w celu wzbogacenia oferty Centrum Kultury "Karolinka" w Radzionkowie” dofinansowane jest ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij