Zapraszamy do grania w quest

„Przez Cidry z Karlikiem”

Od 23 czerwca można grać w quest pt.: „Przez Cidry z Karlikiem”, który przygotowaliśmy we współpracy z Liceum Ogólnokształcącym im. Powstańców Śląskich w Radzionkowie  i Urzędem Miasta Radzionków.

Gra dostępna jest w aplikacji mobilnej Questy – Wyprawy Odkrywców lub na ulotkach do pobrania m.in. w CK „Karolinka, CDDG i Urzędzie Miasta Radzionków.

Fabuła questu opowiada o dziedzictwie przemysłowym Radzionkowa z przełomu XIX i XX wieku. Przewodnikiem na trasie gry jest górnik Karlik, który idzie przez Radzionków do pracy w kopalni.

Dofinansowano ze środków Ministerstwa Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu w ramach programu Narodowego Centrum Kultury „Bardzo Młoda Kultura 2019-2021". Operatorem programu w województwie śląskim jest Instytut Myśli Polskiej im. Wojciecha Korfantego.
dodane: 24.06.2021, 11:23, aktualizacja: 07.09.2021, 14:41 / autor: Małgorzata Laburda

Partnerzy

Zadanie pn. „Zakup gablot i systemów wystawienniczych w celu wzbogacenia oferty Centrum Kultury "Karolinka" w Radzionkowie” dofinansowane jest ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij