Zwiedzaj wystawę od 4 maja

Miło nam poinformować, iż  wznawiamy działalność wystawienniczą w CDDG. Cieszymy się, że ponownie możemy gościć Państwa w naszych murach.

Wystawę stałą będzie można zwiedzać w reżimie sanitarnym, wyłącznie po dokonaniu wcześniejszej rezerwacji. Chęć zwiedzania prosimy zgłaszać mailowo lub telefonicznie z minimum jednodniowym wyprzedzeniem. Konieczność wynika z tego, że powierzchnia naszej stałej wystawy jest niewielka, a w konsekwencji ekspozycję jednorazowo może zwiedzać zaledwie kilka osób. Pracownicy będą dbać o właściwy dla reżimu sanitarnego ruch turystyczny.  

Informujemy także, iż na terenie naszego obiektu należy zakrywać usta i nos oraz zdezynfekować ręce przed wejściem do budynku.

dodane: 30.04.2021, 08:39, aktualizacja: 30.04.2021, 08:40 / autor: Małgorzata Laburda

Partnerzy

Zadanie pn. „Zakup gablot i systemów wystawienniczych w celu wzbogacenia oferty Centrum Kultury "Karolinka" w Radzionkowie” dofinansowane jest ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij