Najwytrwalsi uczestnicy VI Biegu Pamięci Deportowanych Górnoślązaków

Wracając jeszcze wspomnieniami do tegorocznej edycji Biegu Pamięci Deportowanych, prezentujemy Państwu krótką fotorelację z wręczenia pamiątkowych statuetek nagrodzonym uczestnikom Biegu.
Przywołując słowa Dyrektora Centrum-Justyny Konik, w naszym Biegu nigdy nie chodzi o rywalizację. Niemniej jednak była to edycja wyjątkowa, a więc wyjątkowo postanowiliśmy nagrodzić najwyższe wyniki, jakie udało się osiągnąć niektórym uczestnikom.


A należą do nich: Dawid Sobczyk, który przebiegł 304,20 km.
Zaraz za nim uplasował się Wojciech Tyczka z wynikiem równych 300 km.
Kolejny wynik, równie wysoki, osiągnął Damian Szulc i było to aż 218,40 km.
Wśród biegaczy ostatnia, ale nie mniej ważna, tym razem wyróżniona została Aleksandra Zosgórnik z wynikiem 201 km.


Najwyższy wynik wśród nordic walkerów osiągnęła Irena Janoszka - 177 km.
Wyróżniony został również Gabriel Tobor, który jako uczestnik tegorocznej edycji wykazywał się największą aktywnością, swój dystans wysyłał on bowiem niemal codziennie.


W Biegu udział wzięło wiele grup Biegowych z różnych zakątków naszego województwa i nie tylko. Najwyższy łączny wynik spośród nich osiągnęła grupa Cidry Lotajom, przebiegli oni bowiem aż 1848,90 km, co stanowiło niemal połowę przebiegniętej przez wszystkich uczestników trasy.


Raz jeszcze pragniemy serdecznie podziękować wszystkim uczestnikom, którzy włączyli się do tegorocznego, może nieco niestandardowego Biegu- było was aż 62! Dziękujemy naszym partnerom, patronom i każdemu, kto przyczynił się do organizacji VI Biegu Pamięci Deportowanych. Do zobaczenia za rok, mamy nadzieję, że już w klasycznej wersji Biegu.

dodane: 02.04.2021, 11:36, aktualizacja: 02.04.2021, 11:48 / autor: Małgorzata Laburda

Partnerzy

Zadanie pn. „Zakup gablot i systemów wystawienniczych w celu wzbogacenia oferty Centrum Kultury "Karolinka" w Radzionkowie” dofinansowane jest ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij