Zwiedzamy wystawę stałą

Za nami sześć lat działalności CDDG. Z tej okazji w ramach wizji lokalnej odwiedzili nas niezwykli goście; Beata Tomanek z Radia Katowice oraz profesor Maciej Sablik. Wizyta związana była z nagrywaniem w murach CDDG kolejnego odcinka audycji pt.: "Czy to prawda, że..". Razem z gośćmi szukaliśmy odpowiedzi na pytanie, czy to prawda, że Ślązacy budowali Donbas? Nasze spotkanie transmitowane było na antenie Radia Katowice 14 lutego, czyli w szóstą rocznicę otwarcia Centrum. Całą rozmowę możecie wysłuchać na stronie Radia Katowice.

Link do podcastu: https://podcasty.radio.katowice.pl/czy-to-prawda-ze-odc-12-centrum-deportacji/

Jednocześnie wszystkim zainteresowanym zwiedzaniem przypominamy, że nasza wystawa jest już czynna. Zwiedzamy w reżimie sanitarnym – konieczne wcześniejsze rezerwacje.

dodane: 16.02.2021, 12:34, aktualizacja: 16.02.2021, 12:52 / autor: Małgorzata Laburda

Partnerzy

Zadanie pn. „Zakup gablot i systemów wystawienniczych w celu wzbogacenia oferty Centrum Kultury "Karolinka" w Radzionkowie” dofinansowane jest ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij