Marka-Śląskie

DLA CDDG

Regionalna Izba Przemysłowo-Handlowa w Gliwicach oraz Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego uhonorowali dziś nagrodą CDDG w kategorii dziedzictwo kulturowe regionu. Dziękujemy za uznanie naszej pięcioletniej pracy. Przyjęcie wiadomości o wygranej jest dla nas ogromnym zaszczytem.


"Konkurs ma na celu promocję województwa śląskiego, Nagrodą honorowane są instytucje, które swoją działalnością i postępowaniem kreują dobry wizerunek Śląska, cieszą się uznaniem i szczególną opinią, są ambasadorem Śląska w Polsce i na świecie.
Nagroda „Marka-Śląskie” jest podziękowaniem za aktywne, przedsiębiorcze oraz odpowiedzialne społecznie postępowanie, które przyczynia się do tworzenia rozpoznawalnej marki Śląska. Wpływa to na większą atrakcyjność inwestycyjną, konkurencyjność oraz nowe perspektywy rozwoju naszego regionu". (Źródło: www.riph.pl)

dodane: 20.10.2020, 09:05, aktualizacja: 20.10.2020, 09:16 / autor: Małgorzata Laburda

Partnerzy

Zadanie pn. „Zakup gablot i systemów wystawienniczych w celu wzbogacenia oferty Centrum Kultury "Karolinka" w Radzionkowie” dofinansowane jest ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij