Informacja dotycząca warsztatów

Przeniesione do przestrzeni wirtualnej

Wybaczcie, że trzymamy Was w takiej niepewności w kwestii warsztatów, ale sytuacja w naszej placówce zmienia się przez covid bardzo dynamicznie. Wczoraj podjęto decyzję o przeniesieniu tegorocznych warsztatów do przestrzeni wirtualnej. Oznacza to, że nie spotkamy się w tym roku osobiście w naszym Centrum.

W związku z tym, że dobiegają do nas sygnały o kolejnych szkołach przechodzących na zdalne nauczanie prawdopodobnie nagramy  z trenerami  filmy instruktażowe i przekażemy je Państwu. To wydaje nam się na tę chwile najrozsądniejsze. Każdy będzie mógł w wybranym miejscu i czasie obejrzeć nagrania. Razem z trenerami i pracownikami CDDG staramy się przygotować dla Was coś ciekawego. Niestety potrzebujemy na to jeszcze kilku dni. To dla nas także zupełnie nowa sytuacja. 

Niemniej zachęcamy Was do owocnej pracy ze świadkami historii. W razie wszelkich wątpliwości piszcie do nas. Jesteśmy do dyspozycji.

Powodzenia i trzymajcie się w zdrowiu.

dodane: 13.10.2020, 11:58, aktualizacja: 13.10.2020, 12:01 / autor: Małgorzata Laburda

Partnerzy

Zadanie pn. „Zakup gablot i systemów wystawienniczych w celu wzbogacenia oferty Centrum Kultury "Karolinka" w Radzionkowie” dofinansowane jest ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij